Telefon
WhatsApp
  • 07 Şubat 2024, 10:26
Ses Yalıtımı

SES YALITIMI

Ses Yalıtımı, KODASEN İNŞAAT firması için ses yalıtımı ve ses izolasyonuna oldukça önemli ve kaliteli işçilik gerekli bir çalışmadır.

KODASEN İNŞAAT Ses izolasyonu yapmak için ilk önce keşif yapılmalıdır. Daha sonra gürültü sorununu ortadan kaldırmak için gerekli malzemeler ölçümler yapılmalıdır. Tüm malzeme hazırlanıp sesin nereden geldiği belirlendikten sonra ses izolasyon uygulaması yapmaya başlayabiliriz. Ses izolasyonu yapılacak mekanın temiz olması yapıştırıcının uzun ömürlü olmasını kolaylaştırır.

Sünger veya kumaş panel duvara,tavana uygulandığında yapılması gereken özel solvent bazlı sünger yapıştırıcıyı süngere ya da duvara sürüldükten sonra çok fazla beklemeden süngeri yapıştırmak gerekmektedir. Ses izolasyon malzemesi kullanılarak alt ve üst kat seslerinin geçişi ile komşu duvarlardan geçen sesler de engellenir. İdeal ses izolasyonu, gözenekli yapısıyla kolon, tavan gibi yapının her detayını kaplayan , ses yalıtım özelliği olan yalıtım sıvası ve yalıtım şapı uygulamalarıyla gerçekleştirilir.

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

BİZ SİZİ ARAYALIM